AHŞAP KAPI

Ahşap Kapı Ustası

Ahşap kapı kasa ve kanadı imalatı ne kadar önemliyse yapılan imalatın yerine takılması (montaj) da o kadar önemlidir. Zaman zaman kapı kanatlarının rahat açılıp kapanmaması gibi olumsuz durumlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Bu nedenle kapı montajını yapacak kişilerin bu konularda bilgili ve becerikli olması yanında iyi bir işçilik sergilemeleri de gerekir. Ayrıca kapıların bütünlüğünü oluşturan aksesuar malzemelerinin seçimi, kullanacak kişilerin zevkine uygun olarak belirlenebilmektedir. Bu amaçlarla piyasada insanların zevklerine hitap edecek çok sayıda aksesuar malzemeleri bulunmaktadır. Aksesuar, kapının takısıdır. Alıcının beğenisine sunulan bir kapıda aksesuar malzemeleri tamamlayıcı bir unsurdur.

Ahşap kapı tamiri birçok semtte firmamız tarafından verilmektedir. İş yerleriniz ve evlerinizde kullandığınız ahşap kapılarda meydana gelen sıkıntılarla ilgili olarak firmamızı arayabilir ve uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Kırılma, yıpranma ya da şişmelerin yanı sıra ahşap kapılarınızda meydana gelen çatlak sorunlarını kısa süreler içinde tamir edip sizlere teslim etmekteyiz. Kapı çatlak tamiri konusunda merak ettiğiniz tüm detayları firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Su alması sebebi ile şişen kapılarınızda meydana gelen kapanmama sebebi ahşap kapılarda yaşanan başlıca sorunların başında gelmektedir.

Call Now Button